Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Podívejte se na naše Zásady pro soubory cookie.
Rozumím
Penzion Na Začátku
Benecko 78
512 37 Benecko

Wellness, masáže v našem penzionu

I my moc rádi odpočíváme, proto jsme pro vás v našem penzionu vytvořili velice příjemnou privátní wellness zónu. Pokud jste tedy příznivci saunování, nebo rádi relaxujete ve whirpoolu, budete u nás jako doma.

Chcete si užít wellness romantickou chvilku ve dvou? Připravíme vám šampaňské i jahody a rozsvítíme svíčky. Půjdete do vířivky s dětmi, nebo přáteli? Není problém – kapacita whirpoolu je až 6 osob!

Máte rádi masáže? Nabízíme jemnou manuální terapii Dornovou metodou, která vrací klouby a obratle na původní místo, je doplněna Breussovou masáží. Dále nabízíme masáže horkými lávovými kameny – aromaterapii, maderoterapii, reflexní masáže chodidel, masáže obličeje a dekoltu, které mají relaxační, regenerační a ozdravný účinek pro vaše tělo a mysl. Pro naše masáže používáme čistě přírodní certifikovanou, aromaterapeutickou kosmetiku Nobilis Tilia.

Penzion Na Začátku
Benecko 78
512 37 Benecko
Developed by