Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Podívejte se na naše Zásady pro soubory cookie.
Rozumím
Penzion Na Začátku
Benecko 78
512 37 Benecko

Benecko – Krkonoše - Okolí

Náš rodinný penzion se nachází na kraji obce Benecko v nadmořské výšce 860 m.n.m, což činí z Benecka jednu z nejvýše položených krkonošských obcí. Z Prahy se k nám dostanete autem za zhruba jeden a půl hodiny, takže se nemusíte bát, že byste na cestě trávili zbytečně moc času.

Benecko v zimě

Po celou zimní sezonu můžete na Benecku užívat příjemných rodinných sjezdovek a vleků, které nabízí nejen perfektní služby, ale také bezpočet nejrůznějších aktivit pro malé i velké. Na rozdíl od jiných středisek v Krkonoších je Benecko pro rodiny s dětmi jako stvořené.

Benecko také nabízí jedny z nejlepších běžeckých tratí, které jsou pravidelně upravované a vy se po nich budete moci vydat po hřebeni Krkonoš na oblíbenou Krkonošskou běžeckou magistrálu a nebo jen tak po okolí a užívat si nádherných výhledů do kraje.

Letní Benecko

Rozmanité stezky od velmi snadných po náročnější, napojení na cyklotrasy KRNAP a úžasná příroda – to vše dělá z Benecka od jara do podzimu doslova ráj pro zapálené turisty a cyklisty. Projít si můžete také dětmi oblíbenou Lufťákovu stezku, zajezdit si na inline bruslích, či koloběžkách po zbrusu nové asfaltce směrem k občerstvení Rovinka. Nebo navštívit místní zajímavosti – rozhlednu Žalý, Labskou přehradu, biofarmu Hucul a další.

Přímo v obci si můžete zajezdit na horských kárách, nebo v tubing parku a v případě nepříznivého počasí si můžete přijít zahrát bowling do místního nekuřáckého bowling baru.

Kam na výlet

Kotel

Jak je to k nám daleko

Labe
Penzion Na Začátku
Benecko 78
512 37 Benecko
Developed by